PROMA Šumperk

Sledujte nás na Google Plus


Trvanlivé jídlo

Každý z nás se setkal se situací, že se zdržel v práci a nestihl nakoupit. Přišla Vám nečekaná návštěva a vy jste ji neměli čím pohostit? Nebo máte tolik aktivit , že nemáte čas přemýšlet , co nakoupit a uvařit? Jezdíte často na výlety, tábořit nebo na dovolenou do kempů tuzemských i zahraničních? Chystáte se na zahraniční dovolenou bez stravy a chcete se kvalitně a levně stravovat? Máme pro vás velice pohotové a pohodlné řešení a to ve formě: EXPRES MENU.

Co je vlastně Expres menu?

Jsou to hotová sterilovaná jídla připravena podle tradičních receptur. Sterilizace probíhá nejmodernější technologií, na kterou byla podaná přihláška na patent. U této sterilizace není potřeba přidávat umělé konzervanty a emulgátory (Éčka). Potraviny neobsahují žádná barviva a dochucovadla. Navíc je celý sortiment v bezlepkovém provedení a díky tomu je vhodný také pro celiaky. Vybrané produkty Expres menu získali logo „ZDRAVÁ potravina.cz“ a ocenění Česká Chuťovka 2012 a 2013

Balení

Výrobky jsou balené v jednoporcovém a dvouporcovém provedení. Speciální kategorií jsou masa ve vlastní šťávě a svačinové kaše, které obsahují 3 porce. Jídla jsou balena do speciálních pětivrstvých polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné. Bez větších obav ho můžete vložit do batohu nebo kufru, aniž by se vám jídlo vylilo. Sáčky jsou ještě zabaleny do papírových obalů, kde najdete všechny důležité informace o výrobku.

Jak skladovat?

Skladování je nenáročné. Jednoduše můžete jídlo nechat ve skříni nebo v místnosti, kde je pokojová teplota (do +30 °C), a zároveň kde nebudou výrobky na přímém slunci. Nemusíte používat žádné chladicí boxy ani mrazničky! Je vyzkoušeno, že vydrží i krátkodobě vyšší teploty, než je uvedená maximální hodnota. Pokud cestujete například od Chorvatska a budete naše hotová jídla převážet v kufru, nemusíte se bát, že by se vám zkazila.

Díky unikátní metodě konzervace jídla za pomocí vysoké teploty a tlaku mají všechny výrobky 3 letou dobu spotřeby! V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření. Datum spotřeby je vždy vytištěn na sáčku. Jídlo během této lhůty neztrácí na kvalitě ani chuti.

Jak připravit?

Všechny výrobky prošly tepelnou úpravou, takže jsou určeny k okamžité konzumaci. Není nutné přidávat vodu ani jídlo převařit. Bez obav ho můžete sníst i studené. Je bez přílohy, proto každý může zvolit přílohu, jakou má rád. Dokonce můžete jídlo v obalu ohřát i ve varné konvici.

1. Příprava bez sáčku

Obsah sáčku umístíte na talíř a dáte ohřát do mikrovlnky. Využít můžete i hrnec, do kterého vyklopíte obsah hrnce a ohřejte na plotně nebo ohni podle možností. V přírodě bez problému můžete využít i ohřívač a kotlík.

2. Příprava v sáčku

Neotevřený sáček s jídlem vložíte do rychlovarné konvice nebo do hrnce s vařící vodou a počkáte, než se jídlo prohřeje. Po ohřátí sáček roztrhnete a servírujete.

Upozornění: Výrobek s obalem není možné ohřívat v mikrovlnce, protože jedna z vrstev obalu obsahuje hliník.

Kde koupit?

Jak objednat?

Jak a kdy zboží obdržíte?

  • doprava společností DPD
  • zboží skladem obdržíte do 2 dnů v opačném případě do 10-14 dnů
  • objednávky nad 10 kusů od artuklu nutno zaslat min 14 dní dopředu


naše další projekty: PROMA Šumperk